Boğa Kadınını Etkileme Yöntemleri

Boğa kadını herşeyden önce paranın önemini bilen, yaşamın en iyi şartlarda geçmesi adına çalışan, hırslı ve azimli bir kadındır. Toprak grubu olduğu için üretkendir ve maddiyatın değerini çok iyi bilir. Rahat yaşamak, güzel ve kaliteli giyinmek, huzur dolu ve zengin bir yaşam sürmek adına girişimci bir ruha sahiptir. Boğa kadınları Venüs yönetiminde olduklarından fiziki olarak çok güzeldirler. İleriki yaşlarda kilo almaya müsait olduklarından genç yaşlarından itibaren beslenmelerine özel önem verirler. Görüntülerinin bozulması onları fazlasıyla etkilediği için güzelliklerini bozabilecek herşeyden uzak durmaya çalışırlar. Çok çekici ve bebek gibi bir yüze sahiptirler. Girdikleri ortamlarda dikkat çekicidirler. Hemen evlilikten yana olmadıkları için öncelikle erkeği yakından tanımak isteyeceklerdir. Beğenilmek, güzelliklerinin övülmesi çok hoşlarına gider. Boğa kadınlarının üstüne düşseniz bile size muhakkak bir sınır koymayı bilecektir. Çapkın ruhlu, kadına önem vermeyen, işsiz güçsüz ve toplumda bir yer edinememiş kişilere karşı hemen tepkilerini koyabilirler. Onun evlenmeyi düşündüğü erkeğin kesinlikle mesleki olarak ve maddi açıdan güçlü olması gerekecektir. Hırslı erkekleri ve bulunduğu konumda yükselmeye çalışan kişilere hayranlık duyarlar. Eğer maddi gücünüz yerinde ise veya siz yükselmeye aday bir çalışkanlığa sahipseniz kesinlikle size sempatik davranacaktır. Onun için yaşam ciddi bir iştir ve boş şeylerin peşinde koşmak hele hele sırf duygularla hareket etmek mantıklı değildir.

Boğa kadınını etkilemek için öncelikle onun güzelliğini saygı sınırları içinde övmelisiniz. Ne kadar özel bir kadın olduğunu ona hissettirmeli ve hoşuna giden ve onu gerçekten mutlu edecek kaliteli armağanlar almalısınız. Size güven duymasını sağlamalı hatta ne kadar sadık bir erkek olduğunuzdan söz etmelisiniz. Konuşmakla da kalmayıp buna inandırmanız onun kendisini güvende hissetmesini sağlayacaktır. Ayrıca onu sahiplendiğinizi ve her sorununda arkasında olduğunuzu, hayallerinizi birlikte elde etmek isteğinizden de söz etmeniz fazlasıyla etkin olacaktır. İş hayatınız veya içinde bulunduğunuz şartlar için ne kadar çabaladığınızı da ona göstermeyi ihmal etmemeniz lehinize olacaktır.

Arama terimleri:

Boğa  kadınını baştan çıkarmanın yolları

Boğa burcu kadınını etkileme yolları

Boğa burcu kadınını nasıl etkilerim

Boğa kadınını etkilemek

Boğa burcu

Boğa burcu kadınını etkileme yolları

Boğa burcu kadınını tavlamak

Boğa kadını nasıl erkeklerden hoşlanır

 

Be Sociable, Share!

Bu yazı hoşunuza gitti mi? Aşağıya yorum yazabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar

hadi ordan yalaaaaaaaan ne maddiyatıııııııı !!!

yalan yalan yalan ! çok haklısın 123 ne maddiyatı ya

maddiyatmış hadi ordaaaaaaaaaan

hicbir boga kadini vasifsiz bir erkekten hoslanmaz.maddiyat onlar icin aractir parayi harcarlar ama insani asla!!!

ben boğa kadınıyım ve yazılanların hepsi doğru para yoksa aşk da yok gelecekde.. bnim için öncelikler para huzur mutluluk hepsi de para olunca var olabilen şeyler

ayrıca bir erkeğe eş olabilcek en güzel grupdur boğalar … mesafelerimiz ne kadar çok olsada o sert duruşumuzun altında melek vardır. boğa olmak güzeldir ve ben gurur duyuyorum burcumla:)

koç alayını düzer güzel vaatlerle tek gecede kullanır atar ehe ehe!!! 😀

imza koç erkeği 😀

orusbu çocuğu çok. özellikle koç burcu erkeğide kadınıda beş para etmez

parayı ön planda ttmuslar ama boga kadını grcekten asıksa parasızlıgada razıdır

beni anlatmş, tabi ki maddiyatta önemli. mantık, mantık, mantık. bişeyi unutmuş boğa kadını aşıksa her zaman sadıktır. aşk değilse de bunu açıkca söyleme cesaretine sahiptir.

koççç işte bu

inatcı bunlar ya

Yorum yapın