Boğa Erkeğini Etkileme Yöntemleri

Boğa erkeği için güzellik en önemli kavramlardan biridir. Öncelikle güzel olan herşeye karşı yoğun bir ilgi duyar. O Venüs yönetiminde bir erkek olduğu için ilişkiler konusunda oldukça etkili silahlara sahiptir.Güzeli sever sözü Boğa erkekleri için söylenmiştir desek yeridir. Bu nedenle ilişki kurma konusunda istekli bir enerjiye sahiptir.

Bir kadında en fazla dikkat ettiği olgulardan biri güzellik ve çekiciliktir. Karşılaştığı kişinin fiziki görüntüsüne fazlasıyla dikkat eder, kadının zerafeti, giyim tarzı, konuşma şekli ve davranışları güzelliğini tasdik ediyor ise fazlasıyla ilgilenmeye başlayabilir. İlgi duyduğu kadında bu özellikleri bulduğu anda onun üzerine düşmeye ve her yönden ilgilenmeye başlar. İşte tam bu noktada Boğa erkeğinin aşık olmaya başladığını söyleyebiliriz. Devamlı olarak kadını düşünecek ve sürekli arayarak ne durumda olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Kadının her konuşmasından, davranışından, kendisiyle ilgili verdiği bilgilerden tutun da önemli önemsiz her şeyini bilmek isteyecektir. Sabit toprak grubu olan Boğa Erkeği kafasındaki imaja uygun kadını yoğun ilgisiyle çevreledikten sonra ciddi olarak yaşamını onunla geçirmek üzere harekete geçebilir. O sevdiği andan itibaren gözü diğer güzelliklere kapalı olacak ve sevdiği kadınla yaşamını sürdürmek için girişimde bulunacaktır.

Boğa erkeğine öncelikle sevgi dolu davranmalı, içten ve samimi davranışlar göstermelisiniz. İlginizi ondan asla esirgemeyerek ne kadar çok sevdiğinizi belli etmelisiniz. En önem verdiğiniz şeyin ona duyduğunuz aşk olduğunu ona hissettirmenizden büyük mutluluk duyacaktır. Maddi konuları asla ön plana getirmemeye tam tersine ne kadar tutumlu olduğunuzu söylemeye çalışmanız onu etkileyecektir. Fiziki olarak bakımlı olmayı ve kendinize fazlasıyla dikkat etmeyi de ihmal etmeyiniz. Lüks şeylerden veya paranın satın alacağı şeylere karşı olan düşkünlüğünüz varsa bunlardan ona bahsetmemeye özellikle dikkat ediniz. Sizin kendisini parası için istediğinizi bilmek hiç hoşuna gitmeyecektir.Size ne hediye ederse etsin öncelikle ne kadar güzel bir şey aldığını söyleyin ve ona olan saygınızı da ihmal etmeyin.

Arama terimleri:

Boğa erkeğini baştan çıkarmanın yolları

Boğa burcu erkeğini etkileme yolları

Boğa  burcu erkeğini nasıl etkilerim

Boğa  erkeğini etkilemek

Boğa burcu

Boğa burcu erkeği etkileme yolları

Boğa   burcu erkeğini tavlamak

Boğa  erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır

Be Sociable, Share!

Bu yazı hoşunuza gitti mi? Aşağıya yorum yazabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar

atıyosunuz

tamamen doğru

Yorum yapın