Terazi Erkeğini Etkileme Yöntemleri

Terazi burcu erkekleri, Venüs idaresi altında olmanın ayrıcalığına sahip, son derece çekici ve cana yakın kişilerdir. Anlamlı, etkileyici konuşmasıyla sosyal hayatta arayan kişilerdir. Gönül maceraları açısından bu erkeğin sayısını dahi bilmediği çok sevgilisi olmuştur. Bu çok doğaldır çünkü onlar fiziki görüntüleriyle girdikleri her ortamda odak noktası olabilirler. Kendisindeki bu özelliklerin gayet iyi farkında olacağı için, karşı cins tarafından her zaman için el üstünde tutulmaktan hoşlanırlar. Onlara karşı sırf bu yönleriyle bile komplimanda bulunsanız yeterlidir diyebilirim. Terazi erkeği eğer bir kadından hoşlanmışsa, öncelikle konuşmalarıyla onu etkilemeye çalışacaktır. Siz ne kadar duyguları ikinci plana atan biri olsanız da, onun sözleri karşısında etkilenmemeniz kesinlikle mümkün değildir. Gelelim bu yakışıklı erkeği nasıl etkilemeniz gerektiği konusuna.

Herşeyden önce, güzelliğinize önem vermelisiniz. O asla sıradan bir kadınla olmayacak kadar özel hisseder kendini. Kadınında hoş bir görünüm, nezaket ve uyum arar. Huzursuzluk yaratan bir kadından asla hoşlanmaz. Bulunduğu ortamda dinginliği sağlayan ve problem çıkarmayan bir kadın onu mutlu edecektir. Sözlerini dinlemeli, kararsız kaldığı kaldığı konularda yardımcı olmalı, gerekirse idareyi elinize almalısınız. Fakat bunu yaparken, kesinlikle çatışmaya girmekten kaçınmalısınız. Onun en fazla hoşuna giden şey, sosyal ortamlarda bulunmak ve ilgi çekmek olduğundan, bu isteğine kesinlikle ayak uydurmalı ve birlikte olduğunuz zamanlar kıskançlık huyunuzu geride bırakmalısınız. Yakışıklı bir adamla olmanın keyfini sürebilecek kadar rahat davranırsanız ve onun beğenilmesinden dolayı huzursuzluk duymazsanız ne ala. Fakat bir kadın için bu pek kolay kabul edilir bir şey olmadığından bağrınıza taş basamıyorsanız, bir teraziden uzak durmanızı tavsiye ederim. Çünkü bir ilişkiye sadık olmak yerine maceracı davranmayı kolayca seçebilir. Ayrıca onu övmeyi, ne kadar yakışıklı olduğunu söylemeyi ve karşı cins üzerindeki etkisinin farkında olduğunuzu dile getirmeyi unutmayın.

Bir teraziyi kendinize aşık etmek istiyorsanız kesinlikle güçlü, kendi ayaklarınızın üzerinde duran ve yeri geldiğinde onu yönetebilecek kadar da hakim bir partner olmayı asla ihmal etmeyin. O çok aşırı duygusal, ona fazla sorumluluk yükleyecek bir kadından uzak durmayı tercih edecektir. Yalnız hakimiyeti ele alırken, bunu kavga, çatışma yoluyla değil, ince bazı taktiklerle denemek çok önemlidir.

Bir terazi erkeği ile anlaşmanın bir diğer ipucu da, onunla arkadaş olmaya ve zevklerini paylaşmaya gönüllü olmanızdır. Birlikte gideceğiniz eğlenceler, sosyal aktiviteler ve gece partileri son derece hoşuna gidecektir. Arasıra da olsa yalnız başına bir yerlere gitmesini tavsiye etmeniz veya özgür bırakmanız da, son derece etkili olacaktır. sizin kendinize güvenen ve kaybetmekten korkmayan bir kadın olduğunuzu düşünecek ve ertesi günü hemen yanıbaşınıza koşacaktır.

Kararsız kaldığı konularda, ona destek olun ve gerekirse bir arkadaşı gibi yol gösterin. Her zaman güzel, bakımlı ve hoş görünün. Marka kıyafetler giymeye çalışın ve ona da marka hediyeler alın. Herşeyin kaliteli olanından hoşlandığınızı belirtin. Bir yere gidecekmişsiniz gibi, her zaman hazır olun, onu kesinlikle bekletmeyin. Her olayı iki farklı şekilde görmesini sağlayın, sıkıldığı konularda mantıklı destekler sunun. Hastalıktan, para problemlerinizden veya sorunlarınızdan bahsetmeyin, sürekli güzel şeylerden konuşun ve onunla olduğunuzda herşey yolundaymış gibi davranın. Ve son söz olarak, ona kesinlikle ısrar etmeyin, çünkü bu en sevmediği şeylerden biridir.

Arama terimleri:

Terazi  erkeğini baştan çıkarmanın yolları

Terazi  burcu erkeğini etkileme yolları

Terazi  burcu erkeğini nasıl etkilerim

Terazi  erkeğini etkilemek

Terazi  burcu

Terazi  burcu erkeği etkileme yolları

Terazi   burcu erkeğini tavlamak

Terazi  erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır

Be Sociable, Share!

Bu yazı hoşunuza gitti mi? Aşağıya yorum yazabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar

çok teşekkürler

çok yararı olucağa benzio bu güzel bilgiler için çok teşekkr ederim ve özellikle emeğe saygıı

TEBRİKLERR..

AYRICA bende bi ikizler burcu erkeğinden hoşlanıyorum ama

şuanda bi çıktığı olup olmadığını sorduğumda olduğunu

söledi ve bende tbiki hiç bişy sölemedm ama konuşmalarımdan

anlamıştır sizce zamana mı bırakmalıyım yoksa bişeylermi

yapmalıyım??

LÜTFEENNN CVP YAZINNN :/

seviyorsan bekleme demiş şair.

ama şöyle birşey de var. sevdiğini söylersen kıymeti olmaz. Bu hem erkekler için hem kadınlar için geçerli. seven yanar. bbu yüzden belki de etklemeyi denemelisin

saçma batır inanç uğraşılmaz şeyler bunlar hayattadaha önemli sorunlar varken

bana da yardımcı olurmusunuz_? ne yapacağımı bilmiyorum uzun yıllar süren ilişkim var ben arkadaşımdan hoşlanmaya başladım kafam çok karıştı öneriler ihtiyacım var….

biz ikimizde ögretmeniz sene sonunda ben ona acilip sewdgmi söyledim.o ben de hep siznle evlenmeyi düsündm dedi ama sewgili hayatinin yakismayacgni seneye kadar da evlenmeyecegni söyledi ve bendn beklememi istemedi.ne yapmaliym bilmyrm.yardmci olur musunuz?

gersekten dogru bilgilerr hemde cok dogruu elinize saglık

kesinlikle çok doğru bilgiler.Ben de bir terazi erkeğiyim, tam da benden bahsetmişsiniz diyebilirim. :)

Ciddende terazi erkegini anlatiyor , ben aslan burcuyum ve sevgilim terazi burcu cok iyi bir ciftiz ve cidden sevgilimi bastan asagiya burada anlatmissiniz cidden tebrikler bazi konularda cok yarmidi dokundu tesekkurler ..

Yorum yapın